FIREMNÍ AKCE

Domníváme se, že Statek Újezd je velmi podnětným místem pro firemní jednání a řešení problémů. Nejsme tradiční penzionek, či hotýlek, jsme “home from home” a víme, že se u nás hosté cítí příjemně. Jsme místem, kde je možnost dočerpat sil a zase je vydat. Místní ticho je balzám na duši a jsou chvíle, kdy slyšíte jen sami sebe a chod Vašich myšlenek.

Neformální prostředí podporuje kreativní myšlení a “thinking outside the box”

Využijte privátního a neformálního charakteru statku k jednáním, “brainstorming”, “thinking outside the box” bez obavy, že budete rušeni. Z reakcí klientů je zřejmé, že někdy k řešení dospějí ne u stolu, ale po posezení a prodiskutování problémů a možných variant řešení na verandě, u bazénu či v sauně. Statek je dostatečně velký i malý na to, abyste byli všichni pohromadě, a přitom každý z Vás, či malé týmy, měli svůj vlastní prostor k diskuzím a kreativnímu myšlení. 

Privátní akce pro klienty či zaměstnance

Hledáte-li místo, které bude jiné než ostatní, kam byste své klienty či zaměstnance rádi pozvali a zorganizovali pro ně akci, zvažte, zda Statek Újezd není tím správným místem.

Velká společenská místnost je krásným prostředím, kde lze zorganizovat koncert, tančírnu, divadelní představení, či jej přeměnit na “kasino” či party ve stylu Great Gatsby. Jsme schopni Vám doporučit výborný catering, tanečního mistra, hudebníky, divadelníky atd.

Pokud raději než k party inklinujete k wellness, není problém. Rádi Vám doporučíme nejdříve nějakou fyzickou aktivitu, a poté zajistíme saunu, švédskou lázeň, maséra a/či kosmetičku/vizážistku.

Zázemí a Wellness

Pro Vaše pohodlí není problém předat kontakt na osvědčenou cateringovou firmu, která se o Vás ráda postará. Jinak máte k dispozici ve společenské místnosti plně vybavený kuchyňský kout s barem a lednicemi. Další kuchyně je k dispozici v Sýpce.

K dispozici je Vám i wellness vybavení: sauna a švédská lázeň (www.svedska-lazen.cz), též stolní tenis a hry ve stodole. V letní sezoně je otevřený venkovní 10 m x 4 m venkovní bazén s pergolou a zapuštěným kamenným stolem. Uprostřed statku je příjemná terasa s posezením a poležením, která uprostřed horkého léta skýtá kýžený stín.

Ve všech objektech je k dispozici Wi-Fi. Dostatek parkovacích míst. Ubytovací kapacita: 5 pokojů, Sýpka a v případě potřeby i venkovní Chatka – viz mapka v sekci Hlavní dům a Sýpka. Ve vsi jsou k pronájmu dva další domečky a do 3 km jsou v okolí hezké penziony, kde je v případě potřeby možno ubytovat ostatní.

Další vybavení, které se může hodit: flip chart, plátno, reproduktory, dostatek venkovních stolů, židlí i lavic.