JÓGA NA STATKU

Možná je na čase, abyste si dopřáli čas sami pro sebe. Abyste se zastavili, ponořili sami do sebe a pokusili se obnovit vnitřní sílu a najít balanc ve svém rušném životě. Čím dál více v dnešní době spěcháme. Sami na sebe i na lidi kolem. A když se někdy zastavíme a najdeme čas a energii na jógu, tak s podivem zjistíme, že lze dýchat pomalu, zhluboka a uvolnit se. A není nám vše poté o trochu lépe?!

Statek Újezd Vám nabízí možnost cvičení venku na zahradě, pod pergolou, u bazénu či ve společenské místnosti. K dispozici též máte venkovní bazén a báječnou saunu. Okolí jak stvořené pro výlety či procházky. Večer posezení u krbu a možnost vlastního stravování. Pokud naše zahradnické schopnosti a matka příroda dovolí, rádi se s Vámi podělíme o bylinky či přebývající produkty z naší organické zahrádky a sadu.

Pokud jste lektorem/lektorkou, jež hledá vhodné místo na víkendový pobytový kurz pro své klienty, spojte se s námi, ať spolu můžeme projít Vaše potřeby.

Pokud byste si rádi zorganizovali jógový víkend pro sebe a blízké kamarádky/y sami či v rámci teambuildingu pro firmu, vřele a srdečně doporučujeme milou a zkušenou lektorku jógy Martinu Kusou, www.omlife.cz, se kterou se můžete domluvit na vedení kurzu u nás na statku.

Případně se k nám přidejte na jarní detoxikační víkend s jógou 8.-10.5.2020.