Jóga, kurzy, teambuilding

Jednodenní či pobytové kurzy, školení anebo teambuilding v podhůří Šumavy v inspirativním a privátním prostoru – jóga, meditace, zvukové lázně, duševní zdraví, floristické či jazykové kurzy.  Možnost pronájmu jurty i statku s vybavením a možností přespání.

YOGJURTA

Máme velkou radost, že Vám můžeme nově nabídnout na kurzy zcela ojedinělý koncept Yogjurty. Nádherný kruhový prostor, 8×8 m, kdy bylo záměrem propojit interiér a exteriér. Troufáme si tvrdit, že se nám vskutku podařilo vytvořit zcela ojedinělé místo, plné krásné energie.

Yogjurtu nabízíme k pronájmu na kurzy, a to jak na kurzy jógy, meditace, duševního zdraví, zvukové lázně či na kurzy floristické anebo jazykové, případně jiné dle domluvy.

Máte možnost pronájmu jak na jednodenní kurzy či kurzy pobytové, kdy si můžete pronajmout též statek se společenskou místností, kuchyňským zázemím s vybavením a možností přespání. Určitě nás neváhejte kontaktovat, pokud Vás prostor zaujal, abychom Vám pomohli doladit potřebné detaily včetně cateringu.

Přijeďte k nám obnovit svoji vnitřní sílu a najít balanc v jinak tak rušném životě.

Pokud se Vám tato myšlenka zamlouvá, avšak nemáte lektora/ku jógy, velmi vřele a srdečně doporučujeme milou a zkušenou lektorku jógy Martinu Kusou, www.omlife.cz, se kterou se můžete domluvit na vedení kurzu u nás na statku. S Martinou cvičíme již několik let a její lekce nás udržují při zdraví tělesném i duševním.

Přijeďte k nám obnovit svoji
vnitřní sílu a najít balanc v jinak
tak rušném životě.

Pokud se Vám tato myšlenka zamlouvá, avšak nemáte lektora/ ku jógy, velmi vřele a srdečně doporučujeme milou a zkušenou
lektorku jógy Martinu Kusou, www.omlife.cz, se kterou se můžete domluvit na vedení kurzu u nás na statku.
S Martinou cvičíme již několik let a její lekce nás udržují při zdraví tělesném i duševním.

PHOTO 2020 05 20 15 59 511
joga

Vedete jógu?

Případně pokud sami vedete lekce jógy či jiné kurzy a hledáte místo, kde byste pro svou skupinu klientů či kamarádek/ů rádi
připravili víkendovou akci v přírodě, tak nás neváhejte  kontaktovat.

Kontaktujte nás ohledně doposud
volných termínů a dalších podrobností.

dum element

© 2021 Statek Újezd

Za webem stojí Kolabo & Esoul