SVATBY NA STATKU

Chcete prožít poetický svatební den na místě, které má charakter a půvab? Kde si můžete ozdobit místo obřadu a hostiny dle svého vkusu? Kde si můžete zajistit vlastní nápoje a catering? Kde je možné si po dni plánování a příprav zaplavat v bazénu, či si dát saunu? Zahrát si s kamarády a rodinou pétanque či kroket na zahradě a mít nezapomenutelné vzpomínky nejenom na den svatební, avšak i na společné přípravy?

Statek Újezd je náš domov, který poskytujeme k pronájmu několik dní v roce pro příležitosti jako je ta Vaše. Je to místo, ze kterého plyne hezká energie, které je osobité a má příběh. Osloví ty, kteří též chtějí mít osobitou svatbu s příběhem. Kteří si přejí užít uvolněnou, stylovou a decentní svatební atmosféru v okruhu rodiny a nejbližších známých do maximálního počtu kolem 50 hostů.

Obřad můžete mít pod stoletým ořešákem na zahradě, či v krásné společenské místnosti, bývalé maštali, či kdekoliv jinde v rámci areálu na místě, které Vás osloví a bude jenom to vaše. Bez žádných přejezdů a prodlev se pak můžete vrhnout do přípitků, proslovů a oslav toho, že jste a že se máte rádi. Máme pro Vás k dispozici k pronájmu další dodatečné vybavení, které budete potřebovat a které Vám usnadní přípravy. Na statku ubytujete 26 osob, další hosty je možné ubytovat přímo ve vsi, kde jsou další domečky k pronájmu, či v penzionech v nedalekém okolí.

Co se týče dalších praktických věcí:

  • Wi-Fi je Vám k dispozici všude v objektu
  • Parkování vzadu za objektem, ať neblokujeme náves
  • Prosíme respektovat zákazy ohňostrojů a pyrotechniky
  • Prosíme o respektování nočního klidu
  • Prosíme o ohleduplnost k přírodě a recyklaci odpadu

Napište nám, či zavolejte. Rádi se s Vámi domluvíme na návštěvě a podělíme se o zkušenosti a kontakty, které Vám usnadní plánování.

Reference

“Děkujeme, že náš den mohl být právě tady. Všechno bylo nádherné. Jediné, co by se snad dalo říct…..škoda, že nám to tu nepatří. O:).”

L+K

“Naše svatba byla tím nejkrásnějším zážitkem v našich životech, a to především díky tomuto kouzelnému místu. Milujeme to tady a vždy se sem budeme rádi vracet. Mockrát děkujeme za všechno.

S láskou.” M+P

“Milá Heleno, milý Thomasi, dlouho jsme hledali místo pro naši svatbu, až jsme objevili to, po čem jsme toužili. Nejen toto náhderné místo, ale i Váš skvělý přístup přispěl k pohodovému prožití našeho svatebního dne. Ačkoliv předpokládáme, že už žádnou další svatbu pořádat nebudeme, tak doufáme, že se nevidíme naposledy.”

M+A

Milá Helenko a Thomasi,

děkujeme, že jsme mohli vstoupit do manželství na Vašem nádherném statku. Těžko bychom si mohli představit lepší místo. Děkujeme moc za všechno.

L&D

Dear Helena and Thomas
Thank you for letting us celebrate in your beautiful home!
We had the perfect wedding.

Love Mr and Mrs H